تایر‌های ایرلس نسل جدید تایر

تایر‌های ایرلس نسل جدید تایر

امروز با معرفی و بررسی تایرهای بدون باد در خدمت شما هستیم! شاید این سوال براتون پیش بیاد که تایر بدون باد، مگه میشه؟ مگه داریم؟ باید بگم که بله داریم! در ادامه با ما همراه باشید تا به بررسی این نسل از تایر‌ها بپردازیم.

tire fire تایر‌های ایرلس، بدون پنچری، انعطاف زیاد، دوام و ماندگاری بالا، مصرف انرژی کم، پایداری بالا و...


تایر بدون بالا یا ایرلس

تاریخچه تایر‌های ایرلس

اولین تولید کنندگان تایر‌های ایرلس غول‌های دنیای تایر بودند. ابتدا کمپانی میشلن در سال 2005 با تولید تایر ایرلس "توویل" پیشگام این تکنولوژی بوده سپس کمپانی بریجستون از نسل دوم تایر‌های ایرلس خود در سال 2013 رو نمایی کرد و در سال‌های اخیر کمپانی کٌره‌ای هانکوک هم در آستانه تولید انبوده این تایر‌ها قرار گرفته است.

جالب است بدانید که در اواخر سال 1397 کمپانی ایرانی بارز هم به این تکنولوژی دست پیدا کرد و با تولید 3 محصول ایرلس توان خود را به رخ رقبای ایرانی و خارجی خود کشید.

تایر ایرلس چیست؟

تایر‌های ایرلس از شبکه‌های مشبکی تشکیل شده‌اند که عاج تایر دور تا دور آن را پوشانده و به شکل یک تایر واحد در‌آمده‌. شبکه‌های مشبک به طوری طراحی شده‌اند که مقاومت و پایداری خوب و انعطاف مطلوبی داشته باشند. اکثر تایر‌های ایرلس  از مواد بازیافتی تولید شده‌اند و آسیبی به محیط زیست وارد نمی‌کنند.


من می‌خام تایر ایرلس استفاده کنم!

اگر با خواندن توضیحات بالا می‌خاهید از تایر‌های ایرلس استفاده کنید. باید کمی صبر کنید تا این تکنولوژی به خوبی در کشور عزیزمان ایران جا بیوفتد ولی احتمالاً تا 5 سال آینده همه خودرو‌ها از این نوع تایر‌ها استفاده کنند.

نظر شما درباره این تایر‌ها و کاربردشون در ایران چیه؟

نظرات بازدیدکنندگان